Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Palma Kurpiowska

Palma Kurpiowska

Budynek Urzędu Gminy Łyse

Panorama miejscowości Łyse

Zespół Folklorystyczny Puszcza Zielona

Serafin

IV Turniej FIFA – Liga Narodów

Zakończenie wakacji w gminie Łyse zwieńczył IV Turniej FIFA – Liga Narodów. Wydarzenie zostało zorganizowane przez Stowarzyszenie „Uśmiech Dzieci” oraz GOKSiR w Łysych. Turniej był przeznaczony dla uczniów z gminy Łyse w wieku szkolnym.

Rozgrywki odbyły się 1 września w Gminnym Ośrodku Kultury Sportu i Rekreacji w Łysych. Turniej był rozgrywany na konsoli PlayStation 4 oraz grze FIFA 18. Wydarzenie cieszyło się dużym zainteresowaniem, zawodnicy chętnie komunikowali się z organizatorem drogą elektroniczną, wymieniali uwagi i chwalili się osiągnięciami. E-sport jest bardzo popularną dyscypliną w której duże sukcesy osiągają zawodnicy z Polski. W wielu turniejach e-sportowych na świecie jedną z najpopularniejszych gier jest seria FIFA.

Zwycięzcą turnieju i I miejsce zajął Marcel Ogniewski, który wszystkie mecze rozegrał reprezentacją Francji. II miejsce zajął Kubeł Piotr (reprezentacja Belgii), natomiast ostatnie miejsce na podium zajął Parzych Karol również w barwach reprezentacji Francji. Nagrody ufundowała Kurpiowska Kraina w Wykrocie oraz Pan Mirosław Augustyniak z WORD Ostrołęka.

Autor: Stowarzyszenie "Uśmiech Dzieci"