Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Panorama miejscowości Łyse

Palma Kurpiowska

Zespół Folklorystyczny Puszcza Zielona

Serafin

KONKURS GWIAZDKOWY ANIOŁ – SP w ZALASIU

W swoim życiu niejednokrotnie doświadczamy pomocy i wsparcia od drugiej osoby. Rzadko się jednak zastanawiamy, kto tak naprawdę za tym stoi. Może to Opatrzność Boska, która często posługując się zwyczajnymi ludźmi przychodzi nam z pomocą i wsparciem, zwłaszcza wtedy, gdy już sami nie dajemy rady. A może czasami jest wręcz odwrotnie. Zdarza się, że także i my możemy stać się dla kogoś aniołem niosącym pomoc, choć tak naprawdę my tego tak nie postrzegamy.

Nawiązując do powyższego tematu Kultownia Ostrołęckiego Centrum Kultury zorganizowała bożonarodzeniowy konkurs pt.:„Gwiazdkowy Anioł: anielskie kadry”. Spośród 50 osób, które nadesłały swoje prace, dwoje naszych uczniów zostało szczęśliwymi laureatami. A byli to:

  • Jakub Dąbkowski kl. III – II miejsce
  • Aleksandra Kosiorek kl. III – wyróżnienie.

W gali finałowej, która odbyła się w OCK uczestniczyła pani dyrektor Danuta Gwiazda, która jednocześnie reprezentowała naszych uczniów i w ich imieniu odebrała nagrody, a szkolnym koordynatorem konkursu była p. Hanna Romańska – Lis.

KONKURS GWIAZDKOWY ANIOŁ –  SP  w ZALASIU

Autor: SP w Zalasiu