Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Panorama miejscowości Łyse

Palma Kurpiowska

Zespół Folklorystyczny Puszcza Zielona

Serafin

Punkt konsultacyjny Programu „Czyste Powietrze”

W dniu 24 maja 2021 r. Wójt Gminy Łyse Grzegorz Fabiszewski przy kontrasygnacie Jana Czyża Skarbnika Gminy podpisali w imieniu Gminy Łyse porozumienie o współpracy z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie.

Na mocy zawartego porozumienia od 28 maja 2021r. w Urzędzie Gminy Łyse działa Punkt konsultacyjny Programu „Czyste Powietrze”, w którym można uzyskać informacje dotyczące m.in. zasad funkcjonowania Programu możliwości pozyskania dofinasowania oraz dokonania rozliczenia dotacji. Ponadto pracownik Punktu konsultacyjnego bezpłatnie pomoże wypełnić wniosek o dofinansowanie oraz dokonać rozliczenia uzyskanego wsparcia finansowego.

W ramach Programu „Czyste Powietrze” możliwe jest pozyskanie dotacji na cele termomodernizacji indywidualnego budynku mieszkalnego w tym m.in. wymiana nieefektywnego źródła ciepła wraz z instalacją  c.o, wykonanie instalacji fotowoltaicznej, zakup i montaż ocieplenia przegród budowlanych, okien, drzwi zewnętrznych, bram garażowych oraz inne działania.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług uruchomionego Punktu Konsultacyjnego, który będzie czynny w środy i czwartki w godzinach  7.30-15.30.

Kontakt 29 77 25 003 w. 28 Urząd Gminy Łyse pok. 107.

Punkt konsultacyjny Programu „Czyste Powietrze”