Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Panorama miejscowości Łyse

Palma Kurpiowska

Zespół Folklorystyczny Puszcza Zielona

Serafin

Turniej Piłki Nożnej Sołectw Gminy Łyse pod patronatem Starosty Ostrołęckiego i Wójta Gminy Łyse

W niedzielę 15 września 2019 roku reprezentanci poszczególnych sołectw z terenu Gminy Łyse uczestniczyli w Turnieju Piłki Nożnej Sołectw Gminy Łyse pod patronatem Starosty Ostrołęckiego i Wójta Gminy Łyse. Inicjatorem oraz koordynatorem rozgrywanego po raz szósty turnieju jest Pan Stanisław Lipka - Radny Powiatu Ostrołęckiego.

W tegorocznej edycji udział wzięło 12 drużyn składających się z mieszkańców poszczególnych sołectw Gminy Łyse.  Organizatorzy w drodze losowania podzielili drużyny na dwie grupy, które równolegle rozgrywały mecze na obu łysowskich Orlikach - przy Publicznym Gimnazjum (ul. Szkolna) i przy Zespole Szkół Powiatowych (ul. St. Krupki). Zawodników dzielnie wspierali licznie zgromadzeni kibice.

W wyniku bardzo emocjonujących rozgrywek zwycięzcą turnieju (tak jak w poprzedniej edycji)  została drużyna z Lipnik, drugie miejsce wywalczyła reprezentacja sołectwa Zalas, a trzecie sołectwa Łyse.

Po zakończeniu rozgrywek rozstrzygnięto "Konkurs wiedzy o bezpieczeństwie w ruchu drogowym" zorganizowany przez Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Ostrołęce, w którym główną nagrodą był rower.

 

Sfinansowano ze środków budżetu Województwa Mazowieckiego