Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Panorama miejscowości Łyse

Palma Kurpiowska

Zespół Folklorystyczny Puszcza Zielona

Serafin

Aktywny wypoczynek z profilaktyką

Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji we współpracy z Gminną Komisją Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Łysych organizuje w wakacje zajęcia dla dzieci w wieku od 6 do 16 lat w terminach:
- od 04 lipca do 8 lipca
- od 18 lipca do 22 lipca
- od 25 lipca do 29 lipca
- od 1 sierpnia do 5 sierpnia.
W pozostałych terminach świetlica będzie również czynna od godz. 8.00 do 16.00 bezpłatnie.
Zajęcia odbywać się będą od godziny 8.00 do 16.00 od poniedziałku do piątku w budynku GOKSiR w Łysych. Obejmować będą różnego typu zajęcia kreatywne, warsztaty z zaproszonymi gośćmi, zajęcia ruchowe (sportowe, taneczne), zajęcia kulinarne, grill/ognisko, wycieczki do m.in. Parku Dzikich Zwierząt w Kadzidłowie czy Parku linowego oraz zajęcia profilaktyczne.
 
Zapisy obowiązują osobno na każdy tydzień. Koszt wynosi 50 zł na dziecko na jeden tydzień (materiały kreatywne, napoje) + koszt wycieczki; płatne z góry.
Dożywianie we własnym zakresie.
 
Program zajęć na każdy tydzień będzie zamieszczony na stronie FB GOKSiR z kilkudniowym wyprzedzeniem.
 
Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o jak najwcześniejsze zapisywanie dzieci i wnoszenie wpłat.
 
Zapisów dokonujemy u opiekuna świetlicy Pani Eweliny Kaczmarczyk pod nr tel. 29 772 50 47 wew.24, a wpłat w księgowości u Pani Magdaleny Zadrogi (budynek GOKSiR I piętro, pokój nr 1).

Autor: GOKSiR w Łysych